Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4488
Stary 27.03.2011, 20:03
kamanwislak napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Jeśli mam wyrobioną kartę kibica i bilet zakupiony na nią na mecz , to muszę że sobą brać to potwierdzenie zakupienie biletu , które dostałem w kasie czy wystarczy sama karta ?

Dla świętego spokoju weź. Ja na Ruchu wszedłem na KK po czym sprawdzali mnie na bilet.
Odpowiedz cytując