kamanwislak napisał(a):

|
Mam pytanie. Jeśli mam wyrobioną kartę kibica i bilet zakupiony na nią na mecz , to muszę że sobą brać to potwierdzenie zakupienie biletu , które dostałem w kasie czy wystarczy sama karta ?
|
Dla świętego spokoju weź. Ja na Ruchu wszedłem na KK po czym sprawdzali mnie na bilet.