Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5975
Stary 27.03.2011, 19:37
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nawet nie wiem kto jest tym trzonem reprezentacji. (...).
Ależ wiadomo, tylko Smuda się pokłócił z tymi, którzy w reprezentacji grać powinni.

Boruc*
Piszczek-Głowa-Jodłowiec-Boenish
Błaszczykowski-Matuszczyk-Obraniak-Małecki
Roger
Lewandowski

Klasycznego 4-4-2 Smudy grać się raczej nie da, ale 4-5-1 z cofniętym Rogerem jako fałszywym napastnikiem - można grać bez problemu.

Do tego w odwodzie: Szczęsny, Rzeźniczak, Sadlok, Wilk/Borysiuk, Peszko, Jeleń/Brożek.

To jest ów trzon kadry, nie trzeba być geniuszem by dojść do takiego wniosku. Prochu się nie wymyśli, tyle że nie ma sensu ciągle mieszać w składzie. Trzeba wreszcie zgrywać zespół i promować ofensywny styl.

Praktycznie na każdą pozycję jest po 2 w miarę przyzwoitych kopaczy, tylko na lewej obronie jest kłopot. Boenish dopiero wraca po kontuzji, nie wiem co ew. z Wasilewskim.

* nie lubię gościa, ale jest jedynym bramkarzem na odpowiednim poziomie grającym regularnie w klubie
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując