Blaszczu16 napisał(a):

|
Zwykle zgadzam się z twoimi postami, ale tego gbura chcesz pokazywać w telewizji? Gość wszystko neguje, nic mu się nie podoba. Fakt, Smuda to nie jest jakich mag trenerski, ale żeby tak jechać po nim jak po burej suce? Ja na miejscu selekcjonera podjąłbym prawne kroki.
|
do tego trzeba inteligencji wyższej niż ma małpa