GajowyDrwal napisał(a):

Zresztą o czym my mówimy. Można zrozumieć 0:5 z Hiszpanią, bo oni są w stanie pokonać każdego w takim rozmiarze. Ale z Litwą? Drużyną z kraju mniejszego od małopolski*, gdzie gwiazdą jest zawodnik Widzewa Łódź?!
|
A nie 0:6?
Ktoś tam gdzieś wyżej wypisywał, że nasi piłkarze grają w niejednokrotnie najlepszych zachodnich klubach. Też nie potrafię zrozumieć wobec tego, gdzie leży problem. Pewnym jest jednak, że dużo w tym winy Smudy i ogólnego burdelu wokół PZPN.