Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12359
Stary 27.03.2011, 17:46
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak najbardziej zachęcam do głosowania na Prawice RP. Tyle że z kim mieliby oni wchodzić w koalicję? Bo większości samodzielnej raczej nie zdobędą. Moim zdaniem tylko z PiS, bo inaczej to nie Prawica RP tylko kolejna efemeryda koalicji nocnej zmiany. To że PiS w obecnym układzie nie ma zdolności koalicyjnej świadczy tylko o jednym. W sensie zasadniczym SLD,PO,PSL to sitwa która przez ostatnie 20 lat doprowadziła Polskę do miejsca w którym znajdujemy się teraz. .

To ze PIS nie ma zdolnosci koalicyjnej ,to wylacznie jego wina i takich gosci jak ty ,ktorzy obrazaja wszystkich dookola .

Ponadto zabawne jest ta wiara ,ze tylko PIS moze zbawic Polske ,a w przypadku wyborcow UPR jest to juz niemal mesjanizm ,ktory polega na tym ze najpierw trzeba wszystko co socjalne zniszczyc a wtedy bedzie dobrobyt
Ostatnio edytowane przez AS82 : 27.03.2011 o godz. 17:48.