Wojtas napisał(a):

No no jesli oni tam w Izraelu maja takich Meliksonow wiecej ,co widac po meczu reprezentacjii to polecał bym szukac nowych wlasnie tam 
niespodziewalem sie ze oni tak w pilke grac potrafią .....
|
Ja oglądając nasz dwumecz z Beitarem to podejrzewałem, że mają tam niezłych piłkarzy.
Bo pomimo naszej zdecydowanej wygranej, nie chciałbym ponownie trafić na ten zespół.
Rewanż nam się idealnie ułożył i nasi dostali wiatr w żagle. Gdyby bramka długo nie padała, to różnie się mógł ten mecz zakończyć.
A tacy piłkarze jak Baruchyan, Boateng, Tal czy Tamuz byliby gwiazdami ekstraklasy. Nie licząc Boatenga, który nie jest z Izraela, to zwłaszcza Baruchyan zrobił na mnie niesamowite wrażenie.