Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10189
Stary 27.03.2011, 17:43
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No no jesli oni tam w Izraelu maja takich Meliksonow wiecej ,co widac po meczu reprezentacjii to polecał bym szukac nowych wlasnie tam

niespodziewalem sie ze oni tak w pilke grac potrafią .....
Ja oglądając nasz dwumecz z Beitarem to podejrzewałem, że mają tam niezłych piłkarzy.

Bo pomimo naszej zdecydowanej wygranej, nie chciałbym ponownie trafić na ten zespół.
Rewanż nam się idealnie ułożył i nasi dostali wiatr w żagle. Gdyby bramka długo nie padała, to różnie się mógł ten mecz zakończyć.

A tacy piłkarze jak Baruchyan, Boateng, Tal czy Tamuz byliby gwiazdami ekstraklasy. Nie licząc Boatenga, który nie jest z Izraela, to zwłaszcza Baruchyan zrobił na mnie niesamowite wrażenie.
Odpowiedz cytując