alkoholik napisał(a):

|
Waszym błędem jest to że jesteście zaślepieni tylko dwoma partiami ewentualnie jeszcze sld. Ludzie olejcie Pis i Po sld i psl oni już nic nie zrobią. I nie słuchajcie głupich mediów że macie wybór tylko między nimi. Ja będę głosował już tylko na Prawice RP ale puki ludzie będą zaślepini tym co pokazują media nie przebije się zadna nowa partia wyobrażcie sobie ilu ludzi mówi nie zagłosuje na nich bo nie mają szans.... Gówno prawda jak będziemy tak dalej gadac to nic się nie zmieni
|
Jak najbardziej zachęcam do głosowania na Prawice RP. Tyle że z kim mieliby oni wchodzić w koalicję? Bo większości samodzielnej raczej nie zdobędą. Moim zdaniem tylko z PiS, bo inaczej to nie Prawica RP tylko kolejna efemeryda koalicji nocnej zmiany. To że PiS w obecnym układzie nie ma zdolności koalicyjnej świadczy tylko o jednym. W sensie zasadniczym SLD,PO,PSL to sitwa która przez ostatnie 20 lat doprowadziła Polskę do miejsca w którym znajdujemy się teraz. Gdzie wszystkie banki są zagraniczne, czyli na odłożonych przez Polaków pieniądzach nie zarabiają Polacy. Zakłady które cokolwiek produkowały zostały sprzedane albo zamknięte. 80% taboru kolejowego ma ponad 20 lat, infrastruktura drogowa jest strukturą tylko z nazwy. Za gaz płacimy najdrożej w Europie mimo ze przez nasze terytorium przepływa prawie cały tranzyt gazu do europy. Na co by nie spojrzeć najzwyczajniej WSTYD. A ci co do tego doprowadzili mienią sie ekspertami

i autorytetami. Dlatego jak najbardziej niech wygra Prawica RP, a drugi będzie PiS bo jak Ci co przez ostatnie trzy lata zwiększyli dług państwa polskiego o
253 mld dalej będą mieli wpływ na cokolwiek to za kolejne cztery lata będziemy już niewolnikami jako naród.