koniak napisał(a):

|
Wszystko dlatego, że nasza ofensywa to w 90% indywidualne akcje Małeckiego i Meliksona i szczególnie ten pierwszy podaje tylko w ostateczności (przez co nie jest również powoływany do kadry przez selekcjonera).
|
Nieźle to sobie wytłumaczyłeś
Lepiej że nie dostaje powołań, przynajmniej wstydu się nie naje.