Arapaho napisał(a):

Z kimś to się zakładał Siwy_89 że w 2012 będzie autostrada doprowadzona do Rzeszowa. Tylko nie pamiętam z kim i o co...: Przypomi ktoś?Pomożecie?
|
Ze mną. Warunki zakładu są nieco bardziej skomplikowane niż te opisane przez Ciebie. Tym niemniej już niedługo kolega emj10 powinien przygotować nam pierwszy raport kwartalny.