Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12356
Stary 27.03.2011, 13:15
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Z kimś to się zakładał Siwy_89 że w 2012 będzie autostrada doprowadzona do Rzeszowa. Tylko nie pamiętam z kim i o co...: Przypomi ktoś?Pomożecie?
Ze mną. Warunki zakładu są nieco bardziej skomplikowane niż te opisane przez Ciebie. Tym niemniej już niedługo kolega emj10 powinien przygotować nam pierwszy raport kwartalny.