Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12355
Stary 27.03.2011, 13:09
Z kimś to się zakładał Siwy_89 że w 2012 będzie autostrada doprowadzona do Rzeszowa. Tylko nie pamiętam z kim i o co...: Przypomi ktoś?Pomożecie?
A co do przyspieszenia procedur w sprawie dróg to tak tylko dygresja. Kto w latach 90 tych ustalał obecne prawo drogowe -właściwie wszystkie kulawe ustawy- w tym o np.OFE ? Jak tak patrzę to poza SLD widzę takie nazwiska jak: Pawlak,Komorowski,Mazowiecki,Tusk,Bielecki,Celińsk i,Gronkiewicz Waltz,Rokita.Jaka to dziś partia/koalicja ?
I jeszcze jedno pytanie- wtedy byli nie douczeni uchwalając takie a nie inne prawo czy teraz się mylą. Wtedy oszukiwali że to co robią jest dobre dla Polski czy teraz? Kto na to odpowie?
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej