_ukoL napisał(a):

|
Kołtoń w tym Cafe Futbol to już chyba każdego denerwuje. Dzisiaj w formie żartu dobrze mu się Hajto odgryzł tam w sprawie tego, że od dzieciństwa marzył o grze Schalke. Dzisiaj już nie ma piłkarzy z taką charyzmą jak chociażby Hajto. Same jakieś bez jajec grzeczne chłopaczki, abstynenci i w ogóle.
|
A nawet jesli tacy zawodnicy by byli ? I tak by ich Smuda nie powołał

Przyklad Malecki.