Dlaczego Kokoszkę chcesz pomijać? Bo nie gra w Polonii? Glik jest lepszy? Może Żewłakow

. Nie twierdzę że Kokoszka to nasze zbawienie ale Ci co grali ostatnio też nim nie są.
Wilk jest młody i dobry w destrukcji na co Kazimierczak jest za wolny, a Majewski tego nie potrafi. Majewski jest dobry albo może być dobry w grze do przodu ew. w miejsce Matuszczyka. Bo dwóch ofensywnych w środku może się skończyć dramatem.