Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5958
Stary 27.03.2011, 12:32
Dlaczego Kokoszkę chcesz pomijać? Bo nie gra w Polonii? Glik jest lepszy? Może Żewłakow . Nie twierdzę że Kokoszka to nasze zbawienie ale Ci co grali ostatnio też nim nie są.

Wilk jest młody i dobry w destrukcji na co Kazimierczak jest za wolny, a Majewski tego nie potrafi. Majewski jest dobry albo może być dobry w grze do przodu ew. w miejsce Matuszczyka. Bo dwóch ofensywnych w środku może się skończyć dramatem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując