|
Drozd-
Brożka porównujesz do Lewandowskiego? Wybacz ale to inna liga. Brożek to raczej okręgówka. ja to wiedziałem już kilka lat temu jak pudłował na pustaka ale był wielbiony przez kibiców więc mój głos się nie przebijał. prawda jest taka że nasz były supersnajper właśnie zakończył swoje sukcesy teraz czeka go siedzenie na ławie do końca kariery.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|