Drozd napisał(a):

Szczesny.
Piszczek, Głowacki, Kokoszka, Benish
Błaszczykowski, Wilk, Matuszczyk, Małecki,
Brożek/Jeleń/Lewandowski.
Trener: Piotr Nowak.
Najbardziej ambitni z pozostałych na ławę i wychodzimy z grupy bez problemu
|
Kokoszkę to pominę, ale ciekawi mnie co ma Wilk czego nie ma Radosław Majewski albo Przemysław Kaźmierczak ?