Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5953
Stary 27.03.2011, 11:49
Bo do reprezentacji bliżej ma Sadlok . Przy dobrym trenerze Kokoszki z Sadlokiem nie ma nawet co porównywać. Tylko trzeba szukać potencjału i próbować go wykorzystywać, a nie tak jak Smuda powoływać każdego który raz kopnie prosto piłkę ale ma swojego menago który w odpowiedniej chwili działę z transferu odpali.

"wislak86" Kokoszka prosto z wakacji po tygodniu treningu będzie lepszy niż regularnie grający Sadlok. Na stoperze jest bieda bo w lidze grają obcokrajowcy, dlatego jak jekiś ma potencjał, a Kokoszka ma to trzeba go wykorzystać. Nie sądzisz że u nas by się przydał, mimo że w Polonii siedzi? A Brożek? Jest porównywalny z Lewandowskim będzie grał ten który będzie w gazie.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.03.2011 o godz. 12:13.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując