Bo do reprezentacji bliżej ma Sadlok

. Przy dobrym trenerze Kokoszki z Sadlokiem nie ma nawet co porównywać. Tylko trzeba szukać potencjału i próbować go wykorzystywać, a nie tak jak Smuda powoływać każdego który raz kopnie prosto piłkę ale ma swojego menago który w odpowiedniej chwili działę z transferu odpali.
"wislak86" Kokoszka prosto z wakacji po tygodniu treningu będzie lepszy niż regularnie grający Sadlok. Na stoperze jest bieda bo w lidze grają obcokrajowcy, dlatego jak jekiś ma potencjał, a Kokoszka ma to trzeba go wykorzystać. Nie sądzisz że u nas by się przydał, mimo że w Polonii siedzi? A Brożek? Jest porównywalny z Lewandowskim będzie grał ten który będzie w gazie.