Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5952
Stary 27.03.2011, 11:41
Drozd matko!!

Kokoszka i Brożek?
Jeden nie gra drugiego sprzedanie było największym wzmocnieniem Wisły a Ty ich bierzesz do kadry.

I zawodników wcale nie mamy najgorszych potrzeba waśnie murarza który zrobi drużynę. Jakoś Leo to potrafił tylko pedały z PZPN kopali cały czas pod nim i wyleciał. nastały czasy Smudy i mamy za swoje człowiek bez pojęcia. co mecz to inni piłkarze, zamiast zgrywać ich ze sobą to on przez 2 lata szyka wzmocnień jakby klub prowadził. ja tam .......e taką reprezentację z Benischem Obraniakiem, Rogerem. Co oni mają z naszym krajem wspólnego? jak go tak bardzo kochają to dlaczego się nie nauczyli języka najpierw?

Philips.
ja wiem że jak cię 4 czarnych wyrucha to potem piszesz takie bzdety ale po takiej przeprawie odpoczywaj od kompa.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując