mitmichael napisał(a):

|
I własnie tutaj jest problem - dostał jedno dobre podanie w Pucharze Polski i juz zapakowal bramke. Złe jest ustawienie 4-3-3 i tyle.
|
Ja myślę że ważniejsze jest dobro zespołu aniżeli jednego zawodnika. Tak długo jak Wisła wygrywa i strzela sporo bramek, nie ma prawa narzekać na to ustawienie i role w nim Genkova.