Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10183
Stary 27.03.2011, 09:58
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
I własnie tutaj jest problem - dostał jedno dobre podanie w Pucharze Polski i juz zapakowal bramke. Złe jest ustawienie 4-3-3 i tyle.
Ja myślę że ważniejsze jest dobro zespołu aniżeli jednego zawodnika. Tak długo jak Wisła wygrywa i strzela sporo bramek, nie ma prawa narzekać na to ustawienie i role w nim Genkova.
Odpowiedz cytując