JrQ- napisał(a):

|
co do Cwetana, to proponuję malkontentom oglądnąć sobie powtórki spotkań i obserwować Bułgara, wyraźnie widać, ile to razy Genkow wychodził na dobrą pozycję i podania nie otrzymał
|
I własnie tutaj jest problem - dostał jedno dobre podanie w Pucharze Polski i juz zapakowal bramke. Złe jest ustawienie 4-3-3 i tyle.