nosu napisał(a):

Przy każdym filmie. A sprawdzałem na innym komputerze te same filmy i chodzą bez zarzutów. Od pewnego czasu zaczęło się tak dziac.
Jak film włączyłem to obciążenie procesora wzrasta do ~80% wtedy kiedy się tnie to do 100% nawet.
|
No to jest problem. Pytanie tylko z czym. Skoro kiedyś ci działało normalnie to moze to być jakiś wirusik. Ale na początku zobacz w procesach co ci obciąża procesor. Czy jest to program w którym puszczasz film czy może jakiś inny proces zaśmieca. Znaczenie może mieć również program w którym film jest puszczany (nie tylko kodeki). Możesz spróbować WMP albo bestplayera. No i przede wszystkim jakość filmu. Nie każdy lapek płynnie wyświetli film w jakości full hd