Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21359
Stary 27.03.2011, 01:09
nosu napisał(a):Wyświetl post
Przy każdym filmie. A sprawdzałem na innym komputerze te same filmy i chodzą bez zarzutów. Od pewnego czasu zaczęło się tak dziac.
Jak film włączyłem to obciążenie procesora wzrasta do ~80% wtedy kiedy się tnie to do 100% nawet.
No to jest problem. Pytanie tylko z czym. Skoro kiedyś ci działało normalnie to moze to być jakiś wirusik. Ale na początku zobacz w procesach co ci obciąża procesor. Czy jest to program w którym puszczasz film czy może jakiś inny proces zaśmieca. Znaczenie może mieć również program w którym film jest puszczany (nie tylko kodeki). Możesz spróbować WMP albo bestplayera. No i przede wszystkim jakość filmu. Nie każdy lapek płynnie wyświetli film w jakości full hd
Odpowiedz cytując