Wyświetl pojedynczy post
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21358
Stary 26.03.2011, 20:51
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
2 lata temu wyrabiałem ksiązeczke sanepidowska.Rozumiem,ze jak chce odnowic waznosc,to nie musze nosic znowu probek z kalem na nosicielstwo ? Tylko do lekarza medycyny pracy po pieczatke ?

z gory dzieki
Badanie kału robi się raz na całe życie chyba ze miało się jakąś chorobę zakazną z tego co mi wiadomo

Odpowiedz cytując