El'kabat napisał(a):

2 lata temu wyrabiałem ksiązeczke sanepidowska.Rozumiem,ze jak chce odnowic waznosc,to nie musze nosic znowu probek z kalem na nosicielstwo ? Tylko do lekarza medycyny pracy po pieczatke ?
z gory dzieki
|
Badanie kału robi się raz na całe życie chyba ze miało się jakąś chorobę zakazną z tego co mi wiadomo