|
Postanowiłem obejrzeć dzisiaj mecz Bosnia i Hercegowina- Rumunia.
Mecz bardzo średnich drużyn
Tak sobie, żeby nie oglądac Holandii, Hiszpani, Włochów, etc.
I powiem....
jestesmy w czarnej d....
Oddajmy miejsce w Euro 2012 komukolwiek
Ostatnio edytowane przez FraMat : 26.03.2011 o godz. 22:30.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|