philips kr napisał(a):

Reprezentacja dno.
Kibole dno.
Czyli bez zmian.
|
Dołącz czym prędzej do swoich czarnych braci z awatara w głębokiej Afryce. Tam reprezentacja gra w "złap białego" kibole napierdzielają się maczugami.
Czyli bez zmian
PS. To ten kretyn co chciał zawierać zgodę między Lechią a Jagą przez neta (chyba przez sondę)
mam nadzieje że bana modzi ci nie poskąpią