Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5931
Stary 26.03.2011, 20:13
philips kr napisał(a):Wyświetl post
Reprezentacja dno.
Kibole dno.
Czyli bez zmian.
Dołącz czym prędzej do swoich czarnych braci z awatara w głębokiej Afryce. Tam reprezentacja gra w "złap białego" kibole napierdzielają się maczugami.
Czyli bez zmian

PS. To ten kretyn co chciał zawierać zgodę między Lechią a Jagą przez neta (chyba przez sondę)
mam nadzieje że bana modzi ci nie poskąpią
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 26.03.2011 o godz. 20:15.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując