|
W obronie jest dramat. Straciliśmy bramki po błędach rodem z okręgówki. Jeśli tak świetnie grający w swoich klubach Piszczek i Głowacki w kadrze grają takie tyły to co można powiedzieć o selekcjonerze..
Na rok przed Euro mamy kompletny poligon. Jedyne co można dobrego o naszej kadrze powiedzieć to chyba to, że trochę poćwiczyli stałe fragmenty i z nich było chwilami groźnie.
Inną kwestią jest boisko. Na tym czymś nie dało się wczoraj grać w piłkę, mimo wielkich chęci. To na czym oni grali to wstyd, wstyd dla Litwy. Dwadzieścia lat niepodległości a oni mają bazę sportową na poziomie Iraku. Żenada.
|