Titto napisał(a):

Zazdroszczę takim Słoweńcom , którzy jest 3 lata temu byli uważani za zespół dużo słabszy od nas. Teraz jeśli przyszłoby nam się z nimi mierzyć dostalibyśmy manto od nich...
Grali dzisiaj jak równy z równym, z Włochami...
|
Teraz? Przecież 1,5 roku temu dostawaliśmy od nich baty. Od tego czasu my jeszcze bardziej obniżyliśmy loty, a taki Handanović bronił dzisiaj jak nienormalny z Italią.
Jesteśmy w dupie. I na tym zakończmy temat.