Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5893
Stary 26.03.2011, 00:45
Titto napisał(a):Wyświetl post
Zazdroszczę takim Słoweńcom , którzy jest 3 lata temu byli uważani za zespół dużo słabszy od nas. Teraz jeśli przyszłoby nam się z nimi mierzyć dostalibyśmy manto od nich...

Grali dzisiaj jak równy z równym, z Włochami...
Teraz? Przecież 1,5 roku temu dostawaliśmy od nich baty. Od tego czasu my jeszcze bardziej obniżyliśmy loty, a taki Handanović bronił dzisiaj jak nienormalny z Italią.

Jesteśmy w dupie. I na tym zakończmy temat.
Odpowiedz cytując