Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5892
Stary 26.03.2011, 00:40
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Co Ty za pierdoły opowiadasz?
Jaki boruc, jaki żewłakow?

Żewłakow stary dziad, który nawet jak był młody to NIC, kompletnie NIC nie osiągnął. Zawsze go mijali jak tyczki i strzelali nam gole, czy to na mundialu w Korei czy w Niemczech czy na Euro w Szwajcarii. Zawsze zawalał.

A Boruc psuje atmosferę w szatni, tak trudno to zrozumieć, że z niego jest cham i ważniak?

Ja zadam może inne pytanie:
Co robią Ci zawodnicy w kadrze?
- Obraniak
- Głowacki
- Glik
- Sadlok
- Murawski
- Dudka

.
O Glika i Sadloka już pytałem. Żewłakow? Może i stary może i nie jest jakimś wybitnym obrońcą, ale mimo wszystko nie jest tak słaby jak Glik czy Sadlok. Na pozycji środkowego obrońcy obecnie nie mamy ani jednego dobrego grajka dobrej klasy. Na prawej obronie mamy Piszczka (który w meczu z Litwą zagrał w pomocy), który świetne mecze w Borussi przeplata słabymi w reprezentacji. Na lewej obronie mamy Boenischa zobaczymy czy wróci do formy po kontuzji i żadnego zmiennika dobrej klasy dla niego. Z taką obroną jesteśmy skazani na wpier*ol, na euro.

Zazdroszczę takim Słoweńcom , którzy jest 3 lata temu byli uważani za zespół dużo słabszy od nas. Teraz jeśli przyszłoby nam się z nimi mierzyć dostalibyśmy manto od nich...

Grali dzisiaj jak równy z równym, z Włochami...
Odpowiedz cytując