|
a nie mogli zrobić tak żeby całkowicie znieść przymus inwestowania w obligacje, wtedy więcej kasy poszło by na akcje... i jak mawia filmik MinFin napędzałoby to Polskie przedsiębiorstwa...
poza tym dbając o przyszłych polaków, należałoby stopniowo zwiększać wiek emerytalny
|