Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12335
Stary 25.03.2011, 23:49
a nie mogli zrobić tak żeby całkowicie znieść przymus inwestowania w obligacje, wtedy więcej kasy poszło by na akcje... i jak mawia filmik MinFin napędzałoby to Polskie przedsiębiorstwa...

poza tym dbając o przyszłych polaków, należałoby stopniowo zwiększać wiek emerytalny