SV_ napisał(a):

Podobno biła się Jagiellonia z Cracovią, ale nie wiadomo, kto na kogo napadł - mówiła Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN.
<rotfl>
|
Nieważne kto - ważne że parcha - "Lubię to"
Sam mecz od strony sportowej wyglądał gorzej niż my po 5 piwach latem w parku się przewracamy o własne nogi. Porażka - będzie taki wstyd i czkawka przez wiele lat po tym Euro że szkoda gadać.