Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5881
Stary 25.03.2011, 22:48
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Świetny pozytyw. Banda baranów jedzie za granicę sobie poużywać.
Dziwisz się? A Ty jak byś jechał kilkaset kilometrów zobaczyć reprezentację i widział coś takiego nie w....iłbyś się?

A żydy, jak to żydy, musieli się pokazać. Brawo dla Jagi!
Odpowiedz cytując