pirat.z.karaibow napisał(a):

|
Świetny pozytyw. Banda baranów jedzie za granicę sobie poużywać.
|
Dziwisz się? A Ty jak byś jechał kilkaset kilometrów zobaczyć reprezentację i widział coś takiego nie w....iłbyś się?
A żydy, jak to żydy, musieli się pokazać. Brawo dla Jagi!