Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4480
Stary 25.03.2011, 22:17
Bartoch3tsw napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo ile jeszcze rozstało biletów na G?

Po piątkowej sprzedaży skończyły się wejściówki na sektory G5 i D22. Do nabycia są ostatnie bilety na sektory D21, F21 oraz G2 i G3. Na pozostałe sektory jest jeszcze większa ilość biletów do kupienia. Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na mecz Wisła – Jagiellonia można znaleźć tutaj.


Drukowanymi literami nie ma już biletów na sektor G5!
Zostały ostatnie bilety na sektor G2 I G3!
Na pozostałe sektor nadal można kupić bilet.

O dziwo informacja znaleziona po wpisaniu magicznego i trudnego kodu www.wisla.krakow.pl

Chcesz wiedzieć ile biletów zostało?
Nie wiadomo dokładnie ile:
ponieważ nie mamy informacji ile karnetów zeszło na sektor G,
do tego nie wiemy ile dokładnie zostało biletów na G2 I G3 - ostatnie może 10 może 100 a może 546.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując