Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5855
Stary 25.03.2011, 21:01
Above napisał(a):Wyświetl post
Dziady, część kolejna.
Po części masz rację, ale zobacz jak małe kraje zaczynają mieszać w światowej piłce. Chociażby Estonia z Urugwajem - 2:0.
Teraz już nie ma (i nie będzie) meczów z Azerbejdżanem po 8:0 czy Wyspami Owczymi po 10:0.

PS. POLSKA BIAŁO CZERWONI !! 0:2.
Odpowiedz cytując