Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1071
Stary 25.03.2011, 19:13
Cytat:
a jeżeli nie umieją wypełnić teraz 19tys to albo się nie nadają do swojej pracy albo im nie zależy na zwiększeniu frekwencji.
Ja to odbieram tak jak napisalem wyzej i Tobie tez polecam spojrzec na wszystko z innej strony. Jedno jest pewne, klub ma w dupie fanatykow, kibicow ktorzy z Wisla beda cale zycie czy 1 rok. Dla nich to jest wazne zeby przyszlo na mecz 24 tys ludzi tak jak sobie zalozyli a czy to beda 24 tys rozspiewanych twarzy czy 24 tysiace siedzacych na krzeselkach dup bo innym sie nie zaslania, z powymalowywanymi mordami to nie ma dla nich roznicy (tak mysle). I ja to widze tak, zwiekszono ceny i dostosowano je do wielkosci stadionu 18 tysiecznego a nie 33. Zwiekszono po to aby miec z czego opuscic za pol roku. Zwiekszono po to aby wyczuc na ile sobie mozna pozwolic w przyszlosci. Na runde jesienna bylo taniej i bylo bardzo dobrze, na meczach frekwencja od 16 do 18 tys- czego chciec wiecej? (Tak jak mowie, bez sensu by bylo dac bilety po 5 zł i wypelnic te 18 tys jesli mozna dac po 40 i zobaczymy czy sie wypelni te 16-17 tys- jak tak to z punktu widzenia klubu jest super bo ceny sa optymalne.
Podniesli nieco ceny na wiosne i jak widac pomylili sie (chociaz tragedii nie ma). Na meczu 14-16 tys ludzi (z czego na Ruchu pewnie byloby wiecej gdyby bylo nieco cieplej, pewnie 16 tys by bylo). Przed nami pierwszy mecz TOP, czyli cenowo mozna powiedziec drogo. Wlasnie te ceny na Jage sa drogie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jesli znowu bedzie 16 tys to mysle ze klub bedzie zadowolony. Finansowo wyjda ok.
Ale zeby te 24 tys przyciagnac to mysle ze klub troche obnizy ceny i musi do tego dolaczyc lepszy marketing i poziom sportowy. Mysle ze klub nie mierzy w 33 tys tylko tak jak sobie zalozyl i oni umiejetnie musza tak ustalic ceny zeby te 24 tys bylo co mecz. I to jest dla nich wazne, a nie to ze tysiac osob nie przyjdzie bo moze byc dla nich za drogo. Dajcie czas klubowi, pewnie na kazdym nowym stadionie bedzie taki problem z 1-2 sezony aby ustalic ceny zeby to wszystko mialo rece i nogi. Zeby nie bylo za tanio, za drogo i zeby swoje cele spelnic. Dla nas cel to 24 tysiace i mysle ze za rok, dwa klub ten cel osiagnie bez wiekszych problemow
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując