Jagul napisał(a):

Skąd wiesz jaki był Bos U nas na początku też różowo nie było. Wyniki przyszły z czasem. Nie wiemy jakby było w przypadku Bosa, bo on nie otrzymał nawet szansy.
A z tym Pasieką to są dobre jaja. Moim zdaniem chłop odwalał dobrą robotę i cudem uratował tak nędzy zespół przed spadkiem.
|
jaki PZPN taka szkoła trenerska,brak konkretnych stażów za granica w dobrych klubach w Anglii ,Hiszpanii czy Niemczech przy boku dobrych trenerów,na szkolenia jedza ale stare ramole z pzpn w ramach wycieczek, glupio sie tlumaczac pozniej ze dziela sie wiedza zdobyta na tychze zjazdach i sympozjach