|
Pasieka to w Arce zrobił tyle ile pozwalał mu na to materiał. Jeśli u nas dojdzie kiedyś do zmiany trenera to z polskich trenerów widzę Jego i ewentualnie Urbana, czyli ludzi nie skażonych polską myślą szkoleniową. W pierwszym rzędzie trzeba się pozbyć zawodników nienadających się do gry w naszym klubie, a Maaskant musi być do końca kontraktu czyli jeszcze półtora roku.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|