wislak68 napisał(a):

|
Ja wiem czy Pasieka był aż tak bardzo z "polskiej karuzeli"? O ile mnie pamięć nie myli to pracował głównie w Niemczech.
|
Oczywiście masz rację, ale bardziej chodziło mi o następce Pasieki. Przecież można było zatrudnić "zdolnego" Ulatowskiego, Boba Kaczmarka czy Rysia Wieczorka.