Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9854
Stary 23.03.2011, 17:05
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem czy Pasieka był aż tak bardzo z "polskiej karuzeli"? O ile mnie pamięć nie myli to pracował głównie w Niemczech.
Oczywiście masz rację, ale bardziej chodziło mi o następce Pasieki. Przecież można było zatrudnić "zdolnego" Ulatowskiego, Boba Kaczmarka czy Rysia Wieczorka.
Odpowiedz cytując