Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
9853
23.03.2011, 16:55
Acima
napisał(a):
A tymczasem trenerem Arki został Franz Straka. Fajnie, że nawet średnie polskie zespoły zaczynają sięgać po trenerów spoza polskiej karuzeli.
http://www.90minut.pl/news/151/news1...erem-Arki.html
Ja wiem czy Pasieka był aż tak bardzo z "polskiej karuzeli"? O ile mnie pamięć nie myli to pracował głównie w Niemczech.
wislak68
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak68
Znajdź inne posty napisane przez wislak68