Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9853
Stary 23.03.2011, 16:55
Acima napisał(a):Wyświetl post
A tymczasem trenerem Arki został Franz Straka. Fajnie, że nawet średnie polskie zespoły zaczynają sięgać po trenerów spoza polskiej karuzeli.

http://www.90minut.pl/news/151/news1...erem-Arki.html
Ja wiem czy Pasieka był aż tak bardzo z "polskiej karuzeli"? O ile mnie pamięć nie myli to pracował głównie w Niemczech.
Odpowiedz cytując