|
Nietuzinkowy Wiślak dziękuje i pomaga nadal
Kapitan polskiej reprezentacji piłkarskiej, a zarazem nietuzinkowy fan Białej Gwiazdy Jakub Błaszczykowski pragnie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc zorganizowaną na rzecz malutkiej Lilianki.
Przypomnijmy, jego koszulka, w której 4 lutego tego roku zagrał 89 minut przeciwko Schalke (wynik meczu 0-0) zlicytowana została za 760 zł, do tego sam piłkarz postanowił dołożyć od siebie kolejne 1000 zł, by operacja "naprawy" serduszka małej dziewczynki mogła jak najszybciej dojść do skutku.
To kolejny nietuzinkowy gest najlepszego rodzimego gracza, który nigdy nie był i nadal nie jest obojętny na prawdziwą, ludzką krzywdę.
Wisła = Kuba, Kuba = Wisła
Wielu może się nie zgadzać z powyższym ale zdaniem niektórych reprezentantów ABG tak właśnie jest.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
|
|