Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9851
Stary 23.03.2011, 15:38
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Polscy trenerzy to się nadają jedynie na asystentów. Zagraniczni trenerzy to dobry pomysł, ale tylko tacy jak Maaskant, a nie jak Bos...
Skąd wiesz jaki był Bos U nas na początku też różowo nie było. Wyniki przyszły z czasem. Nie wiemy jakby było w przypadku Bosa, bo on nie otrzymał nawet szansy.
A z tym Pasieką to są dobre jaja. Moim zdaniem chłop odwalał dobrą robotę i cudem uratował tak nędzy zespół przed spadkiem.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 23.03.2011 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując