Hives4 napisał(a):

|
Polscy trenerzy to się nadają jedynie na asystentów. Zagraniczni trenerzy to dobry pomysł, ale tylko tacy jak Maaskant, a nie jak Bos...
|
Skąd wiesz jaki był Bos

U nas na początku też różowo nie było. Wyniki przyszły z czasem. Nie wiemy jakby było w przypadku Bosa, bo on nie otrzymał nawet szansy.
A z tym Pasieką to są dobre jaja. Moim zdaniem chłop odwalał dobrą robotę i cudem uratował tak nędzy zespół przed spadkiem.