Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3520
Stary 23.03.2011, 15:24
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
W takich warunkach , z takimi rotacjami w składzie, z jednym okresem przygotowawczym to i Mourinho by nic by więcej nie zrobił . Jesteśmy na I miejscu w tabeli z 5 pkt przewagi. Uważam że co po niektorym sie w dupach przewraca . Proponuje juz nie snić o Barcelonach tylko zejśc na ziemie , bo jest umiarkowanie dobrze.
Dokładnie.
Prawda jest taka że mamy przeciętny zespół. Na prawej obronie stoi pachołek a nie piłkarz. Bardzo surowy technicznie, którego ogrywa każdy pomocnik w lidze. W środku obrony może i pewniej, ale szczególnie Chavez to technikę użytkową ma na poziomie 2 ligi. Dobrze że chociaż te braki nadrabia siła, co czyni go obrońcą o pierwszoligowym poziomie. Zarówno jemu jak i Kew daleko jednak do klasy Głowackiego, nie wspominając już o Marcelo, który był lepszy od Głowy i ich obu razem wziętych.
Najlepszy w obronie jest Paljic. Jeden z lepszych bocznych obrońców jakich mieliśmy do tej pory. Przebojowy, nieustępliwy, dobrze wyprowadza piłkę. Do tego bardzo szybki. Jeszcze trochę pogra na tej pozycji to niektórzy będą go chcieli do kadry powołać. Tylko nie wiem czy chłop dostanie trzecie obywatelstwo.

Pomoc mamy silniejsza niż rok temu, za to atak przeciętny.

Z tym składem to Robert naprawdę zrobił kapitalną robotę. Wiele więcej się nie da z tego wycisnąć. Prawda jest taka że teraz każdy kto z nami zostawi serce na boisku to zremisuje, bo niestety ale jakościowo piłkarzy nie mamy lepszych od reszty ligi. Może poza pomocą, gdzie trójka Kirm, Małecki, Maor wyrasta ponad ligową szarość.
Odpowiedz cytując