PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Masz racje. Nie dla Guły w obecnej formie. Po co dawac mu kolejną szanse skoro miał ich już naście. Czy Guła zaliczył chociaż jakąś asystę w Wiśle? Nie mówię o golu, a o asyście albo chociaż czy miał jakies kluczowe podanie?
|
Tak.
W jednym ze sparingów, po jego podaniu piłkę przejął rywal i strzelił gola.
Kluczowe podanie na 100%