Titto napisał(a):

Jaki jest sens dawania kolejnej szansy Gargule kosztem Sivakova?
Oglądałeś mecz z Podbeskidziem w Krakowie?
Garguła był zupełnie BEZPRODUKTYWNY. Kompletnie nic nie pokazał. To samo było jesienią. Jak grał to zazwyczaj był najsłabszym ogniwem w zespole.
Obecnie gramy o MISTRZOSTWO dlatego nie ma sensu za bardzo eksperymentować w składzie i dawać kolejnej szansy Łukaszowi...
Może wejść, ale pod warunkiem, że w 60, 70 minuty będziemy wygrywać 3:0 z Jagiellonią.
|
Masz racje. Nie dla Guły w obecnej formie. Po co dawac mu kolejną szanse skoro miał ich już naście. Czy Guła zaliczył chociaż jakąś asystę w Wiśle? Nie mówię o golu, a o asyście albo chociaż czy miał jakies kluczowe podanie?