|
Gdyby....może tak- PO by nie było ale byłyby inne mutacje UW - już Mazowiecki,Wujec,Frasyniuk ,Komorowski ,Wałęsa etc.by coś wymyślili.
To już nie chodzi o dokońca włąsnie o PO tylko o idee - ludzie zrażą się wcześniej czy później do Tuska- nie teraz to za 2-3 lata - ale po prostu zagłosują na innego wylansowanego przez te media "lidera" tzw."partii postępowej europejskiej". W ich głowach ktoś kto mówi za dużo o Polsce jest zacofany, a jak mówi o rozliczaniu przewałów jest obsesyjnie agresywny
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|