Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12264
Stary 23.03.2011, 13:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A jak nie robi to oszołom, moher, zescianek idt itp. Wczoraj w TVP Info gościem był Gabriel Janowski ten który swego czasu walczy by nie likwidować polskich cukrowni. Byliśmy trzecim producentem cukru w Europie, a teraz płacimy najdrożej. Jak trzeba go było ośmieszyć to mu do kawy w sejmie wsypali LSD i później się z niego nabijali w mediach. Facet twierdzi ze wielu ludzi pamięta jego walkę i patrząc na dzisiejsze ceny są gotowi na niego głosować. Polacy muszą pomyśleć o swoich dzieciach i odsunąć od władzy aferałów z nocnej zmiany. Tylko wtedy będzie jakaś nadzieja na pozytywną przyszłość dla Polski.
Tylko że ludzie mają w głowie że maja byc w pierwszej kolejności europejscy, tolerancyjni dla gejow (jakbyśmy nie byli) , przepraszać zydów za II wojne , wsłuchiwać się w opinie gazet niemieckich ,brytyjskich i amerykańskich -tego ich uczą od 20 lat w szkolach, a wcześniej uczyli że nalezy czcić sąsiadów zza wschodniej granicy, że AK to byli bandyci a Piłsudski to był dyktator. To juz prawie wiek mija kiedy ludzie sa tak indokrynowani- tylko zapaleni historycy, dzieci,wnuki polskich patriotów i nieliczni którzy sie zagłebiają w internet i ksiązki próbują przekazać inna ideę. A przebicie sie bez mediów jest skazane na underground.
Zauważ że każde słowo typu ; "Chrońmy swoje cukrownie" jest komentowane przez takiego Balcerowicza czy Tuska jednym slowem : POPULIZM.I ludzie to czesto powtarzają. Sam mam kumpla który w latach 90-tych był w KLD i teraz rękami i nogami popiera D.T . i robi takie wrzutki do znajomych typu populizm. Raz go pytam jaki k...a populizm , chłopie jak ktoś chce zebyśmy mieli swoje fabryki i przemysł to jest populizm...? Pomyslał chwilę i mi powiedzial - " ale i tak na Kaczora nie zaglosuje bo nie moge na niego patrzeć" i pogadaliśmy.....
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 23.03.2011 o godz. 13:53.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej