Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12263
Stary 23.03.2011, 12:46
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.Nikt nie potrzebuje na zachodzie naszych bezrobotnych tylko fachowców- inżynierów, lekarzy, pielegniarki. Wtedy owszem bezrobotni zajmą ich miejsce- jaka będzie jakoś usług- przy juz beznadziejnej nawet nie chcę myśleć. Ci którzy wyjadą to dobrze wyksztalceni ale nie wychowani w duchu patriotycznym ( np.jak w czasie zaborow ) zasymiluja się w UK,Francji,Niemczach- wiekszośc nie bedzie chcial wrócić. W Polsce zostanie15-20 mln ludzi. To juz nie będzie żadna przeciwwaga dla naszych wielkich sąsiadow, Bez wojen zmarginalizują potencjalnego konkurenta- uzywajac do tego prostych i zachłannych polskich eks komunistów i częśc wylansowanych opozycjonistów
Koncepcja okrągło-stołowców - jest perfekcyjnie realizowana. Pierwszy krok - brak wychowania patriotycznego - więc i przywiązania do kraju - więc i pracy u podstaw dla niego. Dalej - nie robiąc miejsc pracy w Polsce ( w polskich firmach) - wręcz je likwidując nie próbując restrukturyzować - otworzyć rynek na zachód - wypuścić tam ludzi. Zostaną niedobitki patriotów-zmarginalizowane i chmara nieudacznikow którzy sie nigdzie nie nadają, ale takimi mozna łatwo sterować przy pomocy mediow.Tacy sie nie burzą, każdy PR łykna jak pelikan, więc okraglostołowcy będa mieć rządy na wieki - zmieniając się co 4-8 lat (UW(PO)/SLD). Wszystko szlo ładnie 15 lat a tu jakiś Kaczor sie wciął miedzy wódkę a zakąskę. Jakiś patriotyzm (uff...co to jest -polecam Nałlęcza czy Szczukę, a nawet Tuska oni nam wytłumaczą co to za gówno), jakaś polska przedsiebiorczość....(po co i tak nie mamy szans) -jakieś wychowanie patriotyczne...(toż to romatyzm mickiewiczowski) -jakaś polska niezależnośc energetyczna....(po co mamy gaz z rosji ),silna armia- (jestesmy w nato , a wojen już i tak nie będzie-prawda?). Komu to jest potrzebne? Tuskowi?Komorowskiemu?Pawlakowi? Millerowi?Oleksemu?Grill, kielbaska, podateczek w terminie (bo jak nie....), pocalować flage UE jak trzeba, skoczyć na paradę gejów z dziećmi ( żeby światu pokazać że u nas tolerancja) .To ma robić Polak...
A jak nie robi to oszołom, moher, zescianek idt itp. Wczoraj w TVP Info gościem był Gabriel Janowski ten który swego czasu walczy by nie likwidować polskich cukrowni. Byliśmy trzecim producentem cukru w Europie, a teraz płacimy najdrożej. Jak trzeba go było ośmieszyć to mu do kawy w sejmie wsypali LSD i później się z niego nabijali w mediach. Facet twierdzi ze wielu ludzi pamięta jego walkę i patrząc na dzisiejsze ceny są gotowi na niego głosować. Polacy muszą pomyśleć o swoich dzieciach i odsunąć od władzy aferałów z nocnej zmiany. Tylko wtedy będzie jakaś nadzieja na pozytywną przyszłość dla Polski.
Hej Nasz TS !!