Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 23.03.2011, 12:30
Na linię na Reymonta to raczej szans nie ma, chociażby z powodu, ze nie ma tam przystanków, a tam pasowałoby porobić zatoczki, bo tam to tamowałby się cały ruch. Z Czarnowiejskiej na R22 nie ma tak znowu daleko a po reformie autobusy mają przestać jeździć stadami ;-) Ważniejsze byłoby wyremontowanie tam zatoczek, bo na Czarnowiejskiej są w katastrofalnym stanie
Odpowiedz cytując