|
Na linię na Reymonta to raczej szans nie ma, chociażby z powodu, ze nie ma tam przystanków, a tam pasowałoby porobić zatoczki, bo tam to tamowałby się cały ruch. Z Czarnowiejskiej na R22 nie ma tak znowu daleko a po reformie autobusy mają przestać jeździć stadami ;-) Ważniejsze byłoby wyremontowanie tam zatoczek, bo na Czarnowiejskiej są w katastrofalnym stanie
|