|
rząd Tuska chyba liczy że po 1 Maja po otwarciu rynku pracy w Niemczech sporo ludzi wyjedzie i to pomoże jakoś kryzys opanowac.Wydjae mi sie że może to byc podobna fala emigracji jak 7 lat temu na Wyspy tym bardziej że jest to bliżej
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.03.2011 o godz. 10:47.
|