Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
coonta
maurotanin
Od: 04.2004
Skąd: je wziąłem pewnie zapytacie :]
Offline
#
17829
23.03.2011, 10:06
lekki offtop, ale wybaczcie
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eur...wiadomosc.html
szczerze mówiąc nie wierzę w to, ale gdyby faktycznie tak się stało...
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
coonta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coonta
Znajdź inne posty napisane przez coonta