Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12256
Stary 23.03.2011, 10:02
Małysza męczy to,że Kaczyński składa kwiaty w Warszawie,nawet śmieszy? A czy ktoś mu każe w tym uczestniczyć i to oglądać?

Ja na przykład nie oglądam żadnych TV, gdzie pokazują jak Kaczyński składa kwiaty. W ogóle mnie to nie interesuje. Tak samo nie oglądałem skoków Małysza,bo mnie to nie interesowało. Męczyło i śmieszyło mnie oglądanie skoków,tak samo jak formuły 1. Emocji zero. Nikt mnie nie zmuszał i nie oglądałem. Aby mnie nie śmieszyło i męczyło. A tu widzę,że będąc daleko od czegoś można się zmęczyć i obnosić się śmiechem. Tak swoją drogą powód do śmiechu zaiste przedni.

Jak to łatwo rozmienić swoją karierę na drobne.

Swoją drogą Małysz zawsze udzielający wymijających odpowiedzi udziela tak jednoznacznego wywiadu.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 23.03.2011 o godz. 10:05.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.