Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17828
Stary 23.03.2011, 09:58
Dla miasta jest to budowa zakończona więc na to wychodzi, że wykonanie elewacji będzie już należało do operatora stadionu. W ramach opłat związanych z czynszem będzie trzeba ją wykonać i kropka.
Odpowiedz cytując