|
Taa jasne jak Radwańska pięknie pisała to było OK ale jak Małysz ma inne zdanie to jest kawał chuja i wszystkiemu winna jest jego żona która wystartuje w wyborach.
A może dlatego nie robi pożegnania w Wiśle że jest tam mała skocznia?
I masz rację chce jeszcze zarobić na koniec.
No ludzkie pojęcie przechodzi co za bzdury piszecie!!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|