Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17826
Stary 23.03.2011, 09:28
Uważam ze zastosowanie tynkow akrylowych na zewnatrz lub tym podobnym ktore maja zastosowanie w dociepleniach ,ale tez sie stosuje na goły beton zdało by tu egzamin.Duza baza kolorów do wykorzystania w zasadzie mozna zrobic wszystko,znam nawet firme w Krakowie której własciciele sa zapalonymi kibicami Wisły:www.goluszka.pl
Odpowiedz cytując