Uważam ze zastosowanie tynkow akrylowych na zewnatrz lub tym podobnym ktore maja zastosowanie w dociepleniach ,ale tez sie stosuje na goły beton zdało by tu egzamin.Duza baza kolorów do wykorzystania w zasadzie mozna zrobic wszystko,znam nawet firme w Krakowie której własciciele sa zapalonymi kibicami Wisły:
www.goluszka.pl